%archive_title% | BSG

castigatoare-moneda-aurSă o cunoaștem și să o felicităm pe fericita câștigătoare a celei de-a doua etape a concursului „Investește în aur la BSG!” – moneda de aur.

Se numește Stângaciu Elena și este din Iași.

Vă invităm în Agențiile BSG, sa admirați și să achiziționați atât aur de investiție, cât și bijuterii din aur frumoase, la un preț foarte bun.

Urmăriți-ne în continuare, pentru că vom avea și alte concursuri, la fel de frumoase.

moneda aur franz iosifIată că am ajuns și la finalul celei de a doua și ultima etape a concursului ”Investește în aur la BSG!”.  Mulțumim tuturor participantilor!

Câștigătorul acestei etape s-a desemnat prin tragere la sorți.  Se numește Elena Stangaciu și este din Iasi.

A câștigat o monedă de aur Franz Joseph, de 3,48 grame.

Felicitări!

Vizitați site-ul www.amanet.ro pentru a afla de promoțiile și concursurile noastre.

Dacă doriți să achiziționați Aur de Investiție sau bijuterii din aur la un preț foarte bun, mergeți cu încredere în agențiile BSG și cu siguranță veți găsi ce vă place.

poza regulament LAI

Mai jos este lista cu participanții la concursul ”Investește în aur la BSG – Etapa II – lingoul de aur”.

Dintre cei care s-au înscris, au fost aleși pentru a participa la tragerea la sorți doar cei care au îndeplinit toate condițiile, specificate în Regulamentul Oficial.
Câștigătorul va fi desemnat prin tragere la sorți, cu ajutorul site-ului https://www.random.org/
Astăzi, 02.02.2015, la ora 12:00 va fi anunțat câștigătorul, printr-un articol pe blogul site-ului www.amanet.ro
Le urăm mult noroc tuturor!
  1. Beres Irina (Oradea)
  2. Minas Nela Luminita (Bucuresti)
  3. Spuma Gabriela (Vaslui)
  4. Monica Imbrea (Miercurea-Ciuc)
  5. Balog Zsuzsanna (M-Ciuc)
  6. Boier Anamaria (Tg Mures)
  7. Stoica Dana (Piatra Neamt)
  8. Enea Daniela (Botosani)
  9. Pop Aurelia (SATU MARE)
  10. Csolti Alexandra (Baia Mare)
  11. Lucia Clepce (Timisoara)
  12. Pop Cosmina (Satu Mare)
  13. Murgulet Narcis-Gabriel (Pitesti)
  14. Janos Levente (Marghita)
  15. Dozescu Adelina Georgeta (Timisoara)
  16. Aababei Dan (Gura Humorului)
  17. Teudan Ioan (Arad)
  18. Jakab David (Marhita Bihor)
  19. Steluta Istudor
  20. Roman Ovidia (Salsig, Maramures)
  21. Andrei Ramona (Satu Mare)
  22. Dan Valentin (Timisoara)
  23. Lucian Clepce
  24. Murgulet Cristian (Pitesti)
  25. Nemeth Carmen (Sfantu Gheorghe)
  26. Veres Anca Ioana (VALEA VINULUI, SATU MARE)
  27. Craciun Emilia (Iasi)
  28. Fediuc Florin – Vasile (Cândești – Botoșani)
  29. Banu Elena (Podu Iloaiei Iasi)
  30. Rusu Simona (Iasi)
  31. Stremciuc Mihaela Camelia (Suceava)
  32. Zamfir Ramona Dora (BUCURESTI)
  33. Baias Dana Aurora (Targu Mures)
  34. Murariu Olesea (jud. Botosani)
  35. Moisi Maria (BAIA MARE)
  36. Boros Ana-Cristina (Oradea)
  37. Camelia Covaci (Baia Mare)
  38. Pinczes Arpad (Baia Mare)
  39. Barsan Andreea Cristina (Bucuresti)
  40. Farcus Costin Valentin (Giurgiu)
  41. Farcus Marcela (Giurgiu)
  42. Bleotu Macrina (Bucuresti)
  43. Mihai Florin (Brasov)
  44. Tamas Janos (Marghita)
  45. Nastase Gabriela (Topoloveni)
  46. Popescu Iulian Petrisor (Giurgiu)
  47. Marin Ionut Lorin (Arad)
  48. Florica Popescu (Giurgiu)
  49. Nedea Catalin Ionut (Giurgiu)
  50. Omar Carmen (Bucuresti-Ilfov)
  51. Nica Doina Venera (Baia Mare)
  52. Lebada Lacramioara (Iasi)
  53. Kovacs Ildiko (ORADEA, Str. ITALIANA nr. 29)
  54. Elena Stangaciu (IASI)
  55. Paun Loredana (Drobeta Turnu Severin , Mehedinti)
  56. Cojan Ioana (Bacau)
  57. Mircea Matei (Targoviste)
  58. Cenghetis Mihaela (Cavnic)
  59. Cristina Iacob (Campulung Muscel)
  60. Paun Dorin Petru (Drobeta Turnu Severin , Mehedinti)
  61. Ben Ammar Cristina (Suceava)
  62. Ivan Janeta (Bucuresti)
  63. Radu Elena Alexandra
  64. Cristian Manase (Popesti Leordeni)
  65. Vasile Rotaru (Suceava)
  66. Diana Groza (Arad)
  67. Gabriela Matei (Targoviste)
  68. Ghidiu Catalin Alexandru (Topliță – Harghita)
  69. Postelnicu Mariana (Pitesti)
  70. Elena Nastase (Topoloveni)
  71. Tudor Aristotel (Oradea)
  72. Budesteanu Clara (Bucuresti)
  73. Mioara Joita (Mioveni)
  74. Mocanu Mariana (Greci)
  75. Epure Lucia (Baia Mare)
  76. Moldovan Florica (Arad)
  77. Postelnicu Ioan (Pitesti)
  78. Emilia Bobe (Alexandria)
  79. Urdea Adina (Palanca)
  80. Ciocoiu Nicoleta (Iasi)
  81. Daniela Antohe (Braila)
  82. Cristian Tudor Covaci (BAIA MARE)
  83. Paula Maria (Timisoara)
  84. Chilau Geanina (Calinesti)
  85. Scutaru Bogdan-Marian (Botosani)
  86. Capitan Evelin (Arad)
  87. Ionel Dumitru (Bucuresti)
  88. Ioan Rotaru (Suceava)
  89. Spatareanu Mihaela Florenta (Bucuresti)
  90. Aurelia Dumitru (Bucuresti)
  91. Bleotu Macrina (Bucuresti)
  92. Bleotu Gheorghe (Bucuresti)
  93. Butman Doina Ana (Bucuresti)
  94. Ilioiu Nicoleta Alexandra Florina (Bucuresti)
  95. Costin Nicoleta (Iasi)
  96. Csolti Mihaela Agafia (BAIA-MARE)
  97. Pop Simona (Oradea)

Copyright SC BERTUS SRL. Toate drepturile rezervate