septembrie, 2014 | BSG

castigator concurs BSGSă o cunoaștem și să o felicităm pe fericita câștigătoare a concursului ”BSG Amanet pune preț pe aur”!

Este din Miercurea Ciuc și se numește Imbrea Monica.

Va invităm să urmăriți în continuare site-ul nostru www.amanet.ro, unde vom veni cu noi concursuri, cu premii la fel de frumoase.

Vă invităm și în Agențiile BSG, sa admirați și sa achiziționați bijuterii din aur frumoase, la un preț foarte bun.

inel cu pietre roz mana pt siteIată că am ajuns la sfârșitul concursului ”BSG Amanet pune preț pe aur”.  Vă mulțumim din suflet că ați participat!

Câștigătoarea acestui concurs s-a desemnat prin tragere la sorți.  Se numește Imbrea Monica și este din Miercurea Ciuc.

Celor care nu au avut norocul să câștige încă, le transmitem că vom mai avea concursuri și pe viitor, unde vor avea șansa să câștige premii la fel de frumoase și deosebite.

Dacă doriți să achiziționați bijuterii din aur la un preț foarte bun, mergeți cu încredere în agențiile BSG și cu siguranță veți găsi ce vă place.

 

inel cu pietre roz După cum am stabilit, astăzi, la ora 12:00 vom desemna câștigătorul concursului ”BSG pune preț pe aur”.
Am ales participanții în funcție de răspunsul pe care l-au dat la întrebarea: ”Cât îți oferă BSG Amanet pe gramul de aur de 14 K, pentru obiectele în stare foarte bună?”
Răspunsul corect este: ”BSG oferă 80 lei pe gramul de aur în stare foarte bună.”
Iată mai jos lista cu cei care au raspuns corect. Câștigătorul va fi desemnat prin tragere la sorți cu ajutorul site-ului https://www.random.org/
La ora 12:00 va avea loc extragerea, iar maine la ora 9:00 va fi anunțat printr-un articol pe blogul site-ului www.amanet.ro
Le urăm mult noroc tuturor!

  1. Tudorica Liliana (Valea Rimnicului)
  2. Ciornii Zinaida (Ploiesti)
  3. Plavea Viorica (ARAD)
  4. Lorella Kobori (BREAZA)
  5. Daniela Predescu (Ramnicu Valcea)
  6. Mihaela Maria Cenghetis (Cavnic)
  7. Pop Ramona
  8. Bocica Bianca (Cluj-Napoca)
  9. Roman Ovidia (Salsig, Maramures)
  10. Mazilu Otilia (Beregsau Mare)
  11. Nemeth Carmen (Sfantu Gheorghe)
  12. Ionescu Elena Cristina (Arad)
  13. Gabriela Matei (Targoviste)
  14. Mirela Mandreanu (Pascani)
  15. Nagy Csilla (Targu Mures)
  16. Lazar Liliana Gabriela (Bacau)
  17. Nicoleta Ciocoiu (Iasi)
  18. Danci Petrica (Borsa)
  19. Bocica Ligia (Cluj-Napoca)
  20. Lazar Ramona
  21. Tolea Nicoleta (SLOBOZIA)
  22. Alecsa Geanina
  23. Tamas Gizella (Miercurea-Ciuc)
  24. Rotaru Gabriela Tatiana (Suceava)
  25. Daniela Antohe (Braila)
  26. Pausan Raluca (Satu Mare)
  27. Rotaru Vasile (Suceava)
  28. Suica Elena Florina (Slobozia)
  29. Palamaru Mirela Adina (Dorohoi)
  30. Hojbota Simona Ioana (Gura Humorului)
  31. Petre Mariana (Cosimbesti)
  32. Gorgan Beatrice (Botosani)
  33. Oanna Mailat
  34. Turculet Dana (Botosani)
  35. Mihut Anca Monica (Arad)
  36. Dumitrescu Ileana (Orsova)
  37. Andreea Drutu-Nechita (Botosani)
  38. Mihălcescu Elena-Claudia (Târgovişte)
  39. Rosca Laura Ileana (Petrosani)
  40. Susana Marc (Mintiu-Gherli)
  41. Aghinitei Maria (Bucuresti)
  42. Grecea Florina (Constanta)
  43. Lupascu Daniela (Deva)
  44. Paula Maria (Satu Mare)
  45. Bleotu Macrina (Bucuresti)
  46. Gavriloi Adina (Rasnov)
  47. Pasalan Denisa (Bucuresti)
  48. Anca Iosif (Baia Sprie )
  49. Iovu Linda Ruxandra (Baia Mare)
  50. POP MARIA
  51. Ivan Janeta (Bucuresti)
  52. Balog Zsuzsa (Miercurea-Ciuc)
  53. Gangos-Boca Nicoleta (Baia Mare)
  54. Pop Aurelia (SATU MARE)
  55. Mares Teodora Elena (Targu Ocna)
  56. Racolta Ecaterina (Valea Vinului, Satu Mare)
  57. Scarlat Mihaela (com Valea Argovei sat Silistea, jud Calarasi)
  58. Velescu Carmen Isabela (Bucuresti)
  59. Ioana Musat
  60. Anka Maria (Baia Mare)
  61. Mocanu Mariana (Greci)
  62. Topan Corina (Cluj Napoca)
  63. Szopko Arnold (Baia Mare)
  64. Trica Viorica (RM. VALCEA)
  65. Pop Cosmina (Satu Mare)
  66. Lucica Lazar (Falticeni)
  67. Postelnicu Mariana
  68. Ghizdavu Iuliana Simona (Vulcan)
  69. Malancus Anca (Baia Sprie)
  70. Botu Andreea (Focsani)
  71. Anca Haba (Vaslui)
  72. Oana Iosub (Braşov)
  73. Gramatic Antonia (Galati)
  74. Aliciuc Daniel (Vaslui)
  75. Stan Mirela (Bucuresti)
  76. Fonodi Erika (Oradea)
  77. Kovacs Bernadette (Satu-Mare)
  78. Farcas Laura (Baia Mare)
  79. Paslaru Ileana (Tecuci)
  80. Scinteie Iuliana
  81. Fedeles Liliana (Botosani)
  82. Monica Varga (Satu Mare )
  83. Maciuca Felicia (Braila)
  84. Halceanu Anamaria (Botosani)
  85. Sitar Aurora (baia mare)
  86. GORDEA ANITA (CEHAL)
  87. Imbrea Monica (M.Ciuc)
  88. Balogh Denisa (Satu Mare)
  89. POP ALIZ (SATU MARE)
  90. Teta Taielup
  91. HOTEA LARISA LAURA (Sighetu Marmatiei)
  92. Pop Natasa Greta (baia mare)
  93. Gaz Magureanu Gabriela (Baia Mare)
  94. Paun Loredana (Drobeta Turnu Severin)
  95. Moisi Maria (BAIA MARE)
  96. Cojan Clementina (Branistea)
  97. Dobre Andrada (Bucuresti)
  98. Corina Podocea (Oltenita)
  99. Cristiana Anca Grajdeanu (Tulcea)
  100. Corina Doldoran (Sibiu)
  101. Stepan Maria-Paraschiva (Călărași)
  102. Mircea Matei (Targoviste)
  103. Angelica Marin
  104. Gabriela Balasa Matei (Pucioasa)
  105. Mihalache Simona (Focsani)
  106. Roman Claudia (Vaslui)
  107. Paun Dorin Petru (Drobeta Turnu Severin)
  108. Ioana Cristina Popescu (Pitesti)
  109. Mihalache Dorin (Focsani, Vrancea)
  110. BAZOC FELICIA (Diosig)
  111. Buciuman Adriana (BAIA MARE)
  112. Ilie Andreea (Matasaru)
  113. Vieru Liliana Mariana (Rasnov)
  114. Doina Postolache (Baia Mare)
  115. LESINSCHI DANIEL (STRAMBA BAIUT,MARAMURES)
  116. Monica Maria Bria (Bolintin Deal)
  117. Radu Antonina (Bucuresti)
  118. Raducanu Aurora (Bucuresti)
  119. Ivanus Maria Daniela
  120. Dumitru Aurelia (Bucuresti)
  121. Monika Erzsebet (Cluj-Napoca)
  122. POP CRISTINA (Viseu de Sus)
  123. Moisi Maria (BAIA MARE)
  124. Luca Alexandra Elena (Arad)
  125. Haba Daniela (IASI)
  126. Hornyak Claudia (Orsova)
  127. Oana Sandor (Cluj-Napoca)
  128. EMILIA ELENA DRAGNEA (BUCURESTI)
  129. Biro Erika (Satu Mare)
  130. Nichita Cristina (Dumbraveni)
  131. Paun Ciprian Andrei (Drobeta Turnu Severin)
  132. Lucica Lazar (Falticeni)
  133. Cenghetis Ovidiu Silviu (Cavnic)
  134. Ioakeimidis Adriana (Cluj-Napoca)
  135. Iliesu Delia Cristina (Borsa Maramures)
  136. Petracci Ivona (Bucuresti)
  137. Camelia Covaci (Baia Mare)
  138. Petrariu Marilena Beatris (Botosani)
  139. Luminita Diaconu (Bucuresti)
  140. BLAJAN ALEXANDRINA (Cluj-Napoca)
  141. Serban Greti (Galati)
  142. Delia Dancea
  143. Druta Mihaela (Sanmihaiu Roman)
  144. Rebreanu Sebastian
  145. Rebreanu Horatiu (ClujNapoca)
  146. Vlad Rebreanu (ClujNapoca)
  147. Rebreanu Lucia (ClujNapoca)
  148. Aldea Aurica (TarguLapus)
  149. Aldea Constantin (Targu Lapus)
  150. Aldea Monica (Targu Lapus)
  151. Orasanu Constantin (Cumpana)
  152. Violeta Rednic (Baia Mare)
  153. Buzgau Anca (Viseu de Sus)
  154. Ghicioc Otilia (Dorohoi)

concurs1

Concursul nostru a ajuns pe ultima suta de metri. Astazi este ultima zi in care puteti sa va inscrieti.

Maine, luni, 8 septembrie, la ora 12:00 va fi desemnat castigatorul din grupul de participanţi care au răspuns corect la întrebarea concursului. Pentru selectarea câștigătorului se va utiliza site-ul https://random.org

Marti, 9 septembrie, la ora 9:00 va fi anuntat castigatorul, atat pe site-ul www.amanet.ro – sectiunea blog, cat si pe pagina oficiala de facebook – https://www.facebook.com/BSG.ro

concurs2

Tot în 09 septembrie 2014, căștigătorul va primi și un e-mail din partea SC. BERTUS S.R.L., pentru a i se oferi detalii despre cum va intra în posesia premiului și pentru a i se solicita datele de identitate complete.

Dorim mult succes tuturor participantilor si nu ezitati sa va inscrieti la concurs!


Copyright SC BERTUS SRL. Toate drepturile rezervate